World of Warcraft API (2.0.0-beta3) - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Search
ast: Guetar

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Region
ast: Rexón

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Never
ast: Nunca

en: Items
ast: Elementos

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Owner
ast: Dueñu

en: Close
ast: Zarrar

en: characters
ast: caráuteres

en: Failed
ast: Falló
