World of Warcraft API (2.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Search
az: Axtarış

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Icon
az: İconka

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Points
az: Xallar

en: Never
az: Heç vaxt

en: Items
az: Elementlər

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Owner
az: Sahib

en: Close
az: Bağlı

en: Source
az: Mənbə

en: characters
az: personajlar

en: of
az: söndür

en: Not set
az: Qurulmayıb

en: titles
az: başlıqlar
