World of Warcraft API (2.0.0-beta3) - en to bn translation catalogue (20 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Category
bn: বিভাগ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Items
bn: আইটেমসমূহ

en: Width
bn: প্রস্থ
