World of Warcraft API (2.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Titles
bo: ཁ་བྱང་།

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Source
bo: ཁུངས

en: characters
bo: ཡིག་འབྲུ

en: of
bo: གི

en: Unique
bo: མཚུངས་མེད

en: titles
bo: ཁ་བྱང
