World of Warcraft API (2.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (45 entries)

en: Title
ca: Títol

en: title
ca: títol

en: Status
ca: Estat

en: Item
ca: Element

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Search
ca: Cerca

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Insert
ca: Insereix

en: Icon
ca: Icona

en: Region
ca: Regió

en: Titles
ca: Títols

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Never
ca: Mai

en: Realm
ca: Paradigma

en: items
ca: elements

en: Items
ca: Elements

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Owner
ca: Propietari

en: Class
ca: Classe

en: Close
ca: Tanca

en: Gender
ca: Gènere

en: Source
ca: Font

en: Source type
ca: Tipus d'origen

en: characters
ca: caràcters

en: Completed
ca: Completat

en: Failed
ca: Fallat

en: of
ca: de

en: Not set
ca: Sense establir

en: Connection
ca: Connexió

en: Unique
ca: Únic

en: Equipment
ca: Equipament

en: titles
ca: títols

en: Title settings
ca: Paràmetres del títol
