World of Warcraft API (2.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (46 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: title
et: pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Item
et: Kirje

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Search
et: Otsing

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Insert
et: Sisesta

en: Icon
et: Ikoon

en: Region
et: Regioon

en: Titles
et: Pealkirjad

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: Points
et: Punktid

en: Never
et: Mitte kunagi

en: item
et: toode

en: items
et: toodet

en: Items
et: Kirjed

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Sell Price
et: Müügihind

en: Owner
et: Omanik

en: Class
et: Klass

en: Level
et: Tase

en: Close
et: Sulge

en: Gender
et: Sugu

en: Source
et: Allikas

en: characters
et: tähemärgid

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: of
et: /

en: Not set
et: Pole määratud

en: Toys
et: Mänguasjad

en: Unique
et: Ainulaadne

en: titles
et: pealkirjad
