World of Warcraft API (2.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: title
eu: izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Item
eu: Elementua

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Search
eu: Bilatu

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Region
eu: Atal

en: Titles
eu: Izenburuak

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Points
eu: Puntuak

en: Never
eu: Inoiz ez

en: item
eu: elementu

en: items
eu: Elementuak

en: Items
eu: Elementuak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Owner
eu: Jabea

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Close
eu: Itxi

en: Source
eu: Iturburua

en: Source type
eu: Jatorri mota

en: Completed
eu: Osatuta

en: Title settings
eu: Izenburuaren ezarpenak
