World of Warcraft API (2.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: title
fi: otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Item
fi: Nimike

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Search
fi: Etsi

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: No data
fi: Ei tietoa

en: Category
fi: Kategoria

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Icon
fi: Ikoni

en: Region
fi: Alue

en: Titles
fi: Otsikot

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Items
fi: Aiheet

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Owner
fi: Omistaja

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Class
fi: Luokka

en: Level
fi: Taso

en: Close
fi: Sulje

en: Gender
fi: Sukupuoli

en: Source
fi: Lähde

en: Source type
fi: Lähdetyyppi

en: characters
fi: merkit

en: Completed
fi: Valmis

en: of
fi: /

en: Not set
fi: Ei asetettu

en: Unique
fi: Yksilöllinen

en: Realms
fi: Alueet

en: titles
fi: otsikot
