World of Warcraft API (2.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (26 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: title
gu: શીર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Item
gu: નંગ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Search
gu: શોધ

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Active
gu: સક્રિય

en: Never
gu: કદી નહી

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Close
gu: બંધ

en: Stats
gu: સામાજિક સ્થિતી

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું
