World of Warcraft API (2.0.0-beta3) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Search
jv: Goléki

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Icon
jv: Ikon

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Never
jv: Ora tahu

en: Items
jv: Item

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Owner
jv: Sing duwé

en: characters
jv: karakter
