World of Warcraft API (2.0.0-beta3) - en to km translation catalogue (28 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Item
km: ធាតុ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Region
km: តំបន់

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Never
km: កុំ

en: Items
km: ធាតុ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Close
km: បិទ

en: characters
km: តួអក្សរ

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ
