World of Warcraft API (2.0.0-beta3) - en to kn translation catalogue (41 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: No data
kn: ಯಾವುದೆ ದತ್ತಾಂಶ ಇಲ್ಲ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Insert
kn: ಸೇರಿಸಿ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Points
kn: ಬಿಂದುಗಳು

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Level
kn: ಸ್ತರ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Stats
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Nickname
kn: ಅಡ್ಡಹೆಸರು

en: Gender
kn: ಲಿಂಗ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: characters
kn: ಅಕ್ಷರಗಳು

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Character
kn: ಅಕ್ಷರ

en: of
kn: ನ

en: Importing...
kn: ಆಮದು ಮಾಡಿಕೊಳ್ಳಲಾಗುತ್ತಿದೆ...

en: Connection
kn: ಸಂಪರ್ಕ
