World of Warcraft API (2.0.0-beta3) - en to ku translation catalogue (29 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Item
ku: دانە

en: Type
ku: جۆر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Search
ku: گەڕان

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Region
ku: ناوچە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Owner
ku: خاوەن

en: Source
ku: سەرچاوە

en: characters
ku: هێما

en: Last seen
ku: دواجار بینراوە
