World of Warcraft API (2.0.0-beta3) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас
