World of Warcraft API (2.0.0-beta3) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Actions
mk: Акции

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Active
mk: Активно
