World of Warcraft API (2.0.0-beta3) - en to mr translation catalogue (26 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Search
mr: शोध

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Category
mr: वर्ग

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Sell Price
mr: विक्री किंमत

en: Owner
mr: मालक

en: Close
mr: बंद
