World of Warcraft API (2.0.0-beta3) - en to ms translation catalogue (29 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Item
ms: Barangan

en: Type
ms: Jenis

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Cancel
ms: Batal

en: Description
ms: Huraian

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Search
ms: Carian

en: Daily
ms: Harian

en: Weekly
ms: Mingguan

en: This action cannot be undone.
ms: Tindakan ini tidak boleh dibuat asal.

en: Category
ms: Kategori

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Icon
ms: Ikon

en: Region
ms: Kawasan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Active
ms: Aktif

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Items
ms: Item-item

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Owner
ms: Pemilik

en: Class
ms: Kelas

en: Close
ms: Tutup

en: characters
ms: aksara

en: Failed
ms: Gagal
