World of Warcraft API (2.0.0-beta3) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Search
my: ရှာရန်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: of
my: ၏

en: Unique
my: တစ်ခုတည်း (၎င်းနှင့်တူသည့် အခြားအရာမရှိ/တစ်ခုတည်းဖြစ်သည့်အရာ)

en: titles
my: ခေါင်းစဉ်များ
