World of Warcraft API (2.0.0-beta3) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: title
ne: शिर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Item
ne: वस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Source
ne: स्रोत
