World of Warcraft API (2.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (44 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: title
ro: titlu

en: Status
ro: Stare

en: Item
ro: Produs

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Search
ro: Căutare

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: No data
ro: Nu sunt date

en: Category
ro: Categorie

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Insert
ro: Inserare

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Region
ro: Regiune

en: Titles
ro: Titluri

en: Created
ro: Creat

en: Active
ro: Activ

en: Points
ro: Puncte

en: Never
ro: Niciodată

en: Items
ro: Articole

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Owner
ro: Proprietar

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Class
ro: Clasă

en: Close
ro: Închideți

en: Stats
ro: Statistici

en: Source
ro: Sursă

en: Source type
ro: Tip sursă

en: characters
ro: caractere

en: Completed
ro: Finalizată

en: Failed
ro: Eșuat

en: of
ro: din

en: Not set
ro: Nu este setat

en: titles
ro: titluri

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
