World of Warcraft API (2.0.0-beta3) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Search
se: Oza

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Close
se: Gidde

en: of
se: oktiibuot
