World of Warcraft API (2.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (32 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Item
ta: உருப்படி

en: Type
ta: வகை

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Search
ta: தேடல்

en: Daily
ta: தினமும்

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: No data
ta: தகவல் இல்லை

en: Category
ta: பிரிவு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Region
ta: பகுதி

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Never
ta: இல்லை

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Close
ta: மூடு

en: Source
ta: மூலம்

en: characters
ta: எழுத்துகள்

en: Failed
ta: தோல்வி
