World of Warcraft API (2.0.0-beta3) - en to th translation catalogue (32 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: title
th: ชื่อ

en: Status
th: สถานะ

en: Item
th: รายการ

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Search
th: ค้นหา

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Never
th: ไม่เคย

en: Items
th: จำนวน

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Close
th: ปิด

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: of
th: ของ

en: Not set
th: ไม่ได้ตั้งค่า

en: titles
th: ชื่อเรื่อง

en: Pets
th: สัตว์เลี้ยง
