World of Warcraft API (2.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Ат

en: Status
ru: Байдал

en: Type
ru: Янзы

en: Cancel
ru: Соксаары

en: Description
ru: Тодарадып бижиири

en: Yes
ru: Ийе

en: No
ru: Чок

en: Search
ru: Дилээри

en: Category
ru: Бөлүк

en: Name
ru: Ат

en: Never
ru: Кажан-даа евес
