World of Warcraft API (2.0.0-beta3) - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: Title
ug: تىما

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Status
ug: ھالەت

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Insert
ug: قىستۇرۇش

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Quality
ug: سۈپىتى

en: Close
ug: يېپىش

en: Source
ug: مەنبە

en: of
ug: جەمئىي
