World of Warcraft API (2.0.0-beta4) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Region
am: ክልል

en: Active
am: ገባሪ

en: Block
am: ጥምር

en: Close
am: ዝጋ

en: Source
am: ምንጭ
