World of Warcraft API (2.0.0-beta4) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Search
bs: Pretraga

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Statistics
bs: Statistika

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Block
bs: Blok

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Source
bs: Izvor
