World of Warcraft API (2.0.0-beta4) - en to gl translation catalogue (45 entries)

en: Title
gl: Título

en: title
gl: título

en: Status
gl: Estado

en: Item
gl: Elemento

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Search
gl: Buscar

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Back
gl: Voltar

en: Icon
gl: Icona

en: Region
gl: Área

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Titles
gl: Títulos

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: Points
gl: Puntos

en: Block
gl: Bloque

en: Never
gl: Nunca

en: Items
gl: Elementos

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Owner
gl: Propietario

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Attributes
gl: Atributos

en: Class
gl: Clase

en: Close
gl: Pechar

en: Source
gl: Orixe

en: Source type
gl: Tipo de fonte

en: characters
gl: caracteres

en: Completed
gl: Completado

en: Failed
gl: Fallo

en: of
gl: de

en: Poor
gl: Pobre

en: Configured
gl: Configurado

en: titles
gl: títulos
