World of Warcraft API (2.0.0-beta4) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Width
de: Breiti

en: Height
de: Höchi

en: characters
de: Buechstabe
