World of Warcraft API (2.0.0-beta4) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: title
hy: վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Search
hy: Որոնել

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Back
hy: Հետ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Never
hy: Երբեք

en: Items
hy: Տարրեր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Source
hy: Աղբյուր

en: characters
hy: նիշերը
