World of Warcraft API (2.0.0-beta4) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Search
os: Агуырд

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
