World of Warcraft API (2.0.0-beta4) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Search
ps: لټون

en: Weekly
ps: اونيز

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Region
ps: سيمه

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Active
ps: فعال

en: Block
ps: غونډ

en: Never
ps: هيڅکله

en: Items
ps: توکي

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Close
ps: تړل

en: Source
ps: سرچينه

en: titles
ps: سرلیکونه
