World of Warcraft API (2.0.0-beta4) - en to pt translation catalogue (63 entries)

en: Title
pt: Título

en: title
pt: título

en: Status
pt: Estado

en: Type
pt: Tipo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Enabled
pt: Ativado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Search
pt: Pesquisar

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: No data
pt: Sem dados

en: Category
pt: Categoria

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Back
pt: Voltar

en: Insert
pt: Inserir

en: Icon
pt: Ícone

en: Region
pt: Região

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Titles
pt: Títulos

en: Created
pt: Criado

en: Active
pt: Ativo

en: Points
pt: Pontos

en: Never
pt: Nunca

en: Items
pt: Itens

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Sell Price
pt: Preço de venda

en: Owner
pt: Proprietário

en: View all
pt: Ver todos

en: General Settings
pt: Definições Gerais

en: Attributes
pt: Atributos

en: Class
pt: Classe

en: Level
pt: Nível

en: Close
pt: Fechar

en: Gender
pt: Sexo

en: Male
pt: Masculino

en: Female
pt: Feminino

en: Source
pt: Fonte

en: Source type
pt: Tipo de fonte

en: characters
pt: caracteres

en: Criteria
pt: Critério

en: Completed
pt: Concluído

en: Failed
pt: Falhou

en: Feet
pt: Pés

en: Character
pt: Caracter

en: Health
pt: Saúde

en: Member
pt: Membro

en: Characters
pt: Caracteres

en: of
pt: de

en: Not set
pt: Não configurado

en: Poor
pt: Fraco

en: Neutral
pt: Neutro

en: Configured
pt: Configurado

en: Unique
pt: Único

en: Equipment
pt: Equipamento

en: titles
pt: títulos

en: Achievements
pt: Conquistas

en: Instance
pt: Instância

en: Searching...
pt: Pesquisando...
