World of Warcraft API (2.0.0-beta4) - en to sk translation catalogue (53 entries)

en: Title
sk: Názov

en: title
sk: názov

en: Status
sk: Stav

en: Item
sk: Položka

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: No data
sk: Žiadne dáta

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Back
sk: Späť

en: Insert
sk: Vložiť

en: Icon
sk: Ikona

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Total
sk: Celkom

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Points
sk: body

en: Block
sk: Blok

en: Never
sk: Nikdy

en: items
sk: položiek

en: Items
sk: Položky

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Owner
sk: Vlastník

en: View all
sk: Zobraziť všetky

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Class
sk: Trieda

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Source
sk: Zdroj

en: Source type
sk: Typ zdroja

en: characters
sk: znaky

en: Completed
sk: Ukončená

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Feet
sk: Stopy

en: Common
sk: Spoločné

en: Head
sk: Hlavička

en: character
sk: znak

en: Member
sk: Člen

en: of
sk: z

en: Poor
sk: Slabé

en: Recent Activity
sk: Nové aktivity
