World of Warcraft API (2.0.0-beta4) - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: title
sl: naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Search
sl: Išči

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Region
sl: Regija

en: Statistics
sl: Statistika

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Block
sl: Blok

en: Never
sl: Nikoli

en: Items
sl: Notice

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Owner
sl: Lastnik

en: View all
sl: Prikaži vse

en: Close
sl: Zapri

en: characters
sl: znaki
