World of Warcraft API (2.0.0-beta4) - en to sv translation catalogue (60 entries)

en: Title
sv: Titel

en: title
sv: titel

en: Item
sv: Artikel

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Search
sv: Sök

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: No data
sv: Ingen data

en: Category
sv: Kategori

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Back
sv: Tillbaka

en: Insert
sv: Infoga

en: Icon
sv: Ikon

en: Total
sv: Totalt

en: Statistics
sv: Statistik

en: Titles
sv: Titlar

en: Created
sv: Skapad

en: Active
sv: Aktiv

en: Points
sv: Poäng

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Never
sv: Aldrig

en: Realm
sv: Sfär

en: item
sv: objekt

en: Items
sv: Poster

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Owner
sv: Ägare

en: View all
sv: Visa alla

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Class
sv: Klass

en: Level
sv: Nivå

en: Close
sv: Stäng

en: Stats
sv: Statistik

en: Gender
sv: Kön

en: Male
sv: Man

en: Female
sv: Kvinna

en: Source
sv: Källa

en: Source type
sv: Källtyp

en: characters
sv: tecken

en: Completed
sv: Slutförd

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Feet
sv: Fot

en: Common
sv: Gemensamma

en: character
sv: tecken

en: Member
sv: Medlem

en: of
sv: av

en: Not set
sv: Ej inställd

en: Unique
sv: Unik

en: Last seen
sv: Senast sedd

en: Equipment
sv: Utrustning

en: titles
sv: titlar
