World of Warcraft API (2.0.0-beta4) - en to tr translation catalogue (61 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: title
tr: başlık

en: Status
tr: Durum

en: Item
tr: Öğe

en: Type
tr: Tip

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Search
tr: Ara

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: No data
tr: Veri yok

en: Category
tr: Kategori

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Back
tr: Geri

en: Insert
tr: Ekle

en: Icon
tr: Simge

en: Region
tr: Bölge

en: Total
tr: Toplam

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Titles
tr: Başlıklar

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Active
tr: Etkin

en: Points
tr: Puanlar

en: Block
tr: Blok

en: Never
tr: Asla

en: Realm
tr: Alan

en: item
tr: öğe

en: items
tr: öğeler

en: Items
tr: Öğeler

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Sell Price
tr: Satış Fiyatı

en: Owner
tr: Sahibi

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Attributes
tr: Nitelikler

en: Class
tr: Sınıf

en: Level
tr: Seviye

en: Close
tr: Kapat

en: Stats
tr: İstatistikler

en: Gender
tr: Cinsiyet

en: Male
tr: Erkek

en: Female
tr: Bayan

en: Source
tr: Kaynak

en: Source type
tr: Kaynak türü

en: characters
tr: karakterler

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Feet
tr: Ayak

en: Member
tr: Üye

en: of
tr: /

en: Not set
tr: Ayarlanmamış

en: Poor
tr: Zayıf

en: Unique
tr: Özgün (ünik)

en: Last seen
tr: Son ziyaret

en: titles
tr: başlıklar
