World of Warcraft API (2.0.0-beta4) - en to uk translation catalogue (98 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: title
uk: назва

en: Status
uk: Стан

en: Item
uk: Елемент

en: Type
uk: Тип

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Search
uk: Пошук

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: No data
uk: Дані відсутні

en: Category
uk: Категорія

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Back
uk: Назад

en: Insert
uk: Вставити

en: Icon
uk: Піктограма

en: Region
uk: Область

en: Total
uk: Всього

en: Statistics
uk: Статистика

en: Titles
uk: Заголовки

en: Created
uk: Створено

en: Active
uk: Активно

en: Points
uk: Пунктів

en: Block
uk: Блок

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Never
uk: Ніколи

en: item
uk: елемент

en: items
uk: елементи

en: Items
uk: Елементи

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Sell Price
uk: Ціна продажу

en: Owner
uk: Власник

en: View all
uk: Переглянути все

en: Quality
uk: Якість

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Class
uk: Клас

en: Level
uk: Рівень

en: Close
uk: Закрити

en: Stats
uk: Статистика

en: Nickname
uk: Псевдонім

en: Gender
uk: Стать

en: Male
uk: Чоловіча

en: Female
uk: Жіноча

en: Avatar
uk: Аватар

en: Source
uk: Джерело

en: Source type
uk: Тип джерела

en: characters
uk: символів

en: Criteria
uk: Критерії

en: Completed
uk: Завершено

en: Failed
uk: Невдало

en: Feet
uk: Фути

en: Common
uk: Загальне

en: Head
uk: Голова

en: Collections
uk: Колекціонування

en: Journal
uk: Журнал

en: Character
uk: Символ

en: character
uk: символ

en: Health
uk: Здоров'я

en: Member
uk: Учасник

en: Characters
uk: Символів

en: of
uk: з

en: Importing...
uk: Імпортування...

en: Wipe
uk: Затирання

en: Last Login
uk: Останній вхід

en: Not set
uk: Не встан.

en: Rare
uk: Рідкісні

en: Poor
uk: Незадовільно

en: Slot
uk: Позиція

en: Neutral
uk: Середня

en: Connection
uk: З'єднання

en: Binding
uk: Палітурка

en: Toys
uk: Іграшки

en: Configured
uk: Налаштовано

en: Unique
uk: Унікальне

en: members
uk: учасники

en: Prompt
uk: Нагадування

en: Last seen
uk: Останні переглянуті

en: Connected
uk: З'єднано

en: Realms
uk: Області

en: Strength
uk: Сила

en: Equipment
uk: Обладнання

en: titles
uk: заголовки

en: Instance
uk: Екземпляр

en: Favorite
uk: Улюблений

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: Client secret
uk: Пароль клієнта

en: Searching...
uk: Пошук...

en: Title settings
uk: Налаштування заголовку

en: Pets
uk: Домашні тварини

en: Experience
uk: Робота
