World of Warcraft API (2.0.0-beta4) - en to vi translation catalogue (61 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: title
vi: tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Item
vi: Mục

en: Type
vi: Kiểu

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: No data
vi: Không dữ liệu

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Back
vi: Trở lại

en: Insert
vi: Chèn

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Region
vi: Vùng

en: Total
vi: Tổng

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Active
vi: Hoạt động

en: Points
vi: Điểm

en: Block
vi: Khối

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Items
vi: Hàng hóa

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Owner
vi: Chủ sở hữu

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Attributes
vi: Các thuộc tính

en: Class
vi: Lớp

en: Level
vi: Cấp

en: Close
vi: Đóng

en: Nickname
vi: Tên hiệu

en: Gender
vi: Giới tính

en: Male
vi: Nam

en: Female
vi: Nữ

en: Source
vi: Nguồn

en: Source type
vi: Kiểu nguồn

en: characters
vi: kí tự

en: Completed
vi: Đã hoàn thành

en: Failed
vi: Thất bại

en: Common
vi: Hay dùng

en: Character
vi: Ký tự

en: Member
vi: Thành viên

en: of
vi: trên

en: Importing...
vi: Đang nhập...

en: Poor
vi: Xấu

en: Connection
vi: Kết nối

en: Unique
vi: Không trùng lặp

en: Prompt
vi: Dấu nhắc

en: Connected
vi: Đã kết nối

en: Strength
vi: Độ mạnh

en: titles
vi: tiêu đề

en: Favorite
vi: Ưa thích
