World of Warcraft API (2.0.0-beta4) - en to be translation catalogue (34 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: title
be: назва

en: Status
be: Статус

en: Item
be: Элемент

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Search
be: Пошук

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: No data
be: Няма дадзеных

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Back
be: Назад

en: Insert
be: Уставіць

en: Region
be: Рэгіён

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Block
be: Блок

en: Never
be: Ніколі

en: Items
be: Элементы

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Owner
be: Уладальнік

en: Source
be: Крыніца

en: characters
be: знакі

en: Instance
be: Асобнік
