World of Warcraft API (2.0.0-beta4) - en to cs translation catalogue (52 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: title
cs: nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Item
cs: Položka

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Search
cs: Hledat

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: No data
cs: Data nejsou k dispozici

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Back
cs: Zpět

en: Insert
cs: Vložit

en: Icon
cs: Ikona

en: Total
cs: Celkem

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Active
cs: Aktivní

en: Points
cs: Body

en: Block
cs: Blok

en: Never
cs: Nikdy

en: Items
cs: Položky

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Sell Price
cs: Prodejní cena

en: Owner
cs: Vlastník

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Attributes
cs: Atributy

en: Class
cs: Třída

en: Level
cs: Úroveň

en: Close
cs: Zavřít

en: Source
cs: Zdroj

en: Source type
cs: Typ zdroje

en: characters
cs: znaky

en: Completed
cs: Dokončené

en: Feet
cs: Stopa

en: of
cs: z

en: Importing...
cs: Probíhá import...

en: Not set
cs: Nenastaveno

en: Poor
cs: Špatné

en: Neutral
cs: Neutrální

en: Unique
cs: Unikátní

en: Last seen
cs: Naposledy viděn

en: titles
cs: nadpisy
