World of Warcraft API (2.0.0-beta4) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Search
eo: Serĉu

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Region
eo: Regiono

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Block
eo: Bloko

en: Never
eo: Neniam

en: Items
eo: Eroj

en: Poor
eo: Febla
