World of Warcraft API (2.0.0-beta4) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Category
ga: Ábhar

en: Total
ga: Iomlán

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Created
ga: Cruthaithe

en: View all
ga: Léigh tuilleadh

en: Completed
ga: Déanta
