World of Warcraft API (2.0.0-beta4) - en to mn translation catalogue (27 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: title
mn: гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Search
mn: Хайх

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: No data
mn: Мэдээлэлгүй

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Insert
mn: Оруулах

en: Region
mn: Бүс

en: Statistics
mn: Статистик

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Block
mn: Хавтан

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: characters
mn: тэмдэгтүүд
