World of Warcraft API (2.0.0-beta4) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: title
nn: tittel

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Search
nn: Søk

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Back
nn: Attende

en: Insert
nn: Set inn

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Block
nn: Blokk

en: Never
nn: Aldri

en: Items
nn: Element

en: View all
nn: Sjå alle

en: Class
nn: Klasse

en: Close
nn: Lukk
