World of Warcraft API (2.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (55 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: title
ru: заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Item
ru: Элемент

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: No data
ru: Нет данных

en: Category
ru: Категория

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Icon
ru: Иконка

en: Region
ru: Область

en: Titles
ru: Названия

en: Created
ru: Создано

en: Active
ru: Активно

en: Points
ru: Баллы

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Never
ru: Никогда

en: Locale
ru: Язык

en: Realm
ru: Область

en: item
ru: пункт

en: items
ru: объектов

en: Items
ru: Элементы

en: Owner
ru: Владелец

en: Quality
ru: Качество

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Role
ru: Роль

en: Class
ru: Класс

en: Level
ru: Уровень

en: Nickname
ru: Прозвище

en: Gender
ru: Пол

en: Avatar
ru: Аватар

en: Source
ru: Источник

en: Source type
ru: Тип источника

en: characters
ru: символов

en: Completed
ru: Завершено

en: Failed
ru: Не удалось

en: Timezone
ru: Часовой пояс

en: Characters
ru: Символы

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Not set
ru: Не установлено

en: Neutral
ru: Нейтральный

en: Connection
ru: Соединение

en: Configured
ru: Сконфигурировано

en: Default region
ru: Регион по-умолчанию

en: Pet
ru: Животные

en: Last seen
ru: Последнее посещение

en: Connected
ru: Подключено

en: titles
ru: заголовки

en: Achievements
ru: Достижения

en: Favorite
ru: Избранное

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
