WOW JS (1.0.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Duration
hr: Trajanje

en: Installed
hr: Instaliran

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
hr: Stranice na kojima ovaj PHP kôd vraća <code>TRUE</code> (za napredne korisnike)

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
hr: Ukoliko je odabrana PHP opcija, unesite PHP kod između %php. Imajte na umu kako izvršavanje nekorektnog PHP kôda može srušiti vašu Drupal lokaciju.
