WOW JS (1.0.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Class
lt: Klasė

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Duration
lt: Laikas

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Live
lt: Gyva

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lt: Puslapiai kuriuose PHP kodas grąžina<code>TRUE</code> (tik patyrusiems)

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lt: Jei PHP pasirinkta, įveskite PHP kodą tarp %php. Atminkite, kad neteisingas PHP kodas gali sutrikdyti Drupal svetainės darbą.
