WOW JS (1.0.7) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Repeat
hi: दोहराना

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Duration
hi: अवधि

en: Installed
hi: संस्थापित

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
