WOW JS (1.1.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Mobile
ja: モバイル

en: Class
ja: クラス

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: Live
ja: ライブ

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Speed
ja: スピード

en: Uses
ja: 機能
